Rippikouluryhmät 2019

Rippikouluryhmät ryhmittäin. (Kutsumanimenä oletuksena ensimmäinen nimi. Halutessasi ilmoita korjaustarpeesta.)

 

Ryhmä A

  1. Aatsinki Jaakko
  2. Hangasmaa Miro
  3. Hautamäki Johanna
  4. Heikkinen Peetu
  5. Hänninen Saana
  6. Impola Noora
  7. Koskela Akseli
  8. Kotila Roope
  9. Mustonen Emmi
  10. Mäki-Penttilä Vili
  11. Rankinen Jere
  12. Ranta Ronja
  13. Salonsaari Hilla
  14. Storlöpare Janette
  15. Tapanila Tomi
  16. Taskila Nelly
  17. Terho Venla
  18. Tyybäkinoja Taina
  19. Törmikoski Kaisa
  20. Törmikoski Veera
  21. Törmikoski Veeti
  22. Valtokari Elias
  23. Varpenius Antti
  24. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)

 

Ryhmä B

  1. Harjapää Laura
  2. Heikkinen Sanni
  3. Huttunen Annika
  4. Kaltiainen Kaisla
  5. Keskitalo Niko
  6. Kinnunen Mirella
  7. Kotila Jesse
  8. Krankkala Annika
  9. Kukkonen Saara
  10. Lähdesmäki Nico
  11. Malo Mira
  12. Nurmiaro Samu
  13. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  14. Perätalo Patrik
  15. Pura Mariella
  16. Salo Jaakko
  17. Sipilä Jami
  18. Taskila Oskari
  19. Verkasalo Marikki
  20. Voltti Henna
  21. Vähäkangas Lauri
  22. Ylikulju Veeti
  23. Ylitalo Helmi

 

Ryhmä 1

  1. Heikkinen Oona
  2. Hiltunen Vilma
  3. Holappa Aaro
  4. Hyvärinen Karoliina
  5. Ilmakangas Tomi
  6. Kallio Anna
  7. Kamutta Maiju
  8. Karjalainen Fanni
  9. Kauppila Henna
  10. Lehtelä Roni-Santeri
  11. Leppälä Joni
  12. Lyytikäinen Nicholas
  13. Mäki-Penttilä Niina
  14. Noponen Jarkko
  15. Ojanlatva Konsta
  16. Paakki Aleksi
  17. Paakki Antti
  18. Satokangas Tatu
  19. Savukoski Laura
  20. Sipola Nenna
  21. Träff Janika
  22. Ukura Emma
  23. Vuorinen Jutta
  24. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)

 

Ryhmä 2

  1. Ala-aho Miro
  2. Hinkula Minttu
  3. Kallioinen Niko
  4. Karppinen Otso
  5. Kauppila Jaakko
  6. Koivikko Maria
  7. Kyröläinen Krista
  8. Matinheikki Juuso
  9. Myllylä Eetu
  10. Nevala Iitu-Henniina
  11. Niemonen Juho
  12. Nousiainen Jani
  13. Palviainen Arttu
  14. Partanen Viivi
  15. Parviainen Jutta
  16. Pussila Julia
  17. Routaniemi Veeti
  18. Saarenpää Juuso-Markus
  19. Salmela Miro
  20. Sun Junjie
  21. Vedenoja Veeti
  22. Väisänen Milla

 

Ryhmä 3

  1. Ahtola Jimi
  2. Aittola Roni
  3. Auer Juho
  4. Hinkula Nico
  5. Karvonen Petrus
  6. Keskitalo Veeti
  7. Kortessalo Leevi
  8. Korvela Sonja
  9. Kyröläinen Iida
  10. Leppälä Joni
  11. Lohilahti Lauri
  12. Lukkarila Helmi
  13. Lukkarila Väinö
  14. Luomala Anton
  15. Mikkilä Eemi
  16. Muotio Aapo
  17. Niinimaa Emmi
  18. Nikula Ville
  19. Paakkari Caroliina
  20. Pitkäaho Anni
  21. Rajaniemi Nanna
  22. Silvola Tuukka
  23. Sippala Sampo
  24. Tuhkala Aino
  25. Viinikangas Emma

 

Ryhmä 4

  1. Bernat Veronica
  2. Erkkilä Saku
  3. Häkkilä Lauri
  4. Immonen Kiia
  5. Jansson Ida
  6. Karekivi Santtu
  7. Karppinen Totti
  8. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  9. Kurikka Oona
  10. Kuusirati Roosa
  11. Kyröläinen Tiina
  12. Leinonen Onni
  13. Luimula Veikka
  14. Matkaselkä Noora
  15. Mikkilä Eemeli
  16. Oravisjärvi Saku
  17. Pato Rony
  18. Penttilä Sanni
  19. Pulska Jeremias
  20. Pyhäluoto Samu
  21. Sarjanoja Iida-Emmi
  22. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  23. Virpiranta Niklas
  24. Välijärvi Ida
  25. Äijälä Rasmus

 

Ryhmä 5

  1. Anttila Anni
  2. Brusi Sofia
  3. Halmetoja Saija
  4. Honka Jere
  5. Hotakainen Silja
  6. Hourula Jenna
  7. Jortikka Emma
  8. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  9. Korvela Lilli
  10. Kyröläinen Otto
  11. Kytöaho Sofia
  12. Leinonen Alina
  13. Luovi Riku
  14. Martinmäki Maisa
  15. Patanen Aleksi
  16. Peltomaa Annamette
  17. Pihlajamaa Anni
  18. Ruutikainen Kosti
  19. Valliovuo Inka

 

Ryhmä 6

  1. Alamikkelä Jenni
  2. Alamikkelä Jonna
  3. Erkkilä Onni
  4. Haapajoki Juho
  5. Hartikka Riina
  6. Heikkila Anton
  7. Honkala Nelli
  8. Hänninen Juha
  9. Kauppinen Pasi
  10. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  11. Kittilä Emmi-Maria
  12. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  13. Kuorilehto Aleksi
  14. Lackström Luukas
  15. Leppälä Inka
  16. Lukinmaa Sonja
  17. Mattila Mico
  18. Nikola Veeti
  19. Peltoniemi Rosalia
  20. Pukkila Titta
  21. Rönn Janica
  22. Siniluoto Jere
  23. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  24. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  25. Väisänen Sami

 

Ryhmä 7

  1. Alexanteri Rony
  2. Anttila Vertti
  3. Eteläaho Kalle
  4. Harjuhaahto Antti
  5. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  6. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  7. Keskitalo Mari
  8. Kittilä Sara
  9. Kosamo Nico
  10. Kujala Oona
  11. Kujanpää Nea
  12. Kuusikko Miska
  13. Leinonen Ella
  14. Liikanen Emma
  15. Liikanen Nea
  16. Luoto Jesse
  17. Mathlin Anna-Maria
  18. Meriläinen Sinja
  19. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  20. Salmela Selma
  21. Sieppi Tara
  22. Siponen Kasper
  23. Tuohimaa Matti
  24. Vares Simo

 

Erärippikoulu

  1. Ala-aho Kaapo
  2. Alhonen Wiljami
  3. Eskola Alma
  4. Hookana Jonne
  5. Hämäläinen Leevi
  6. Koski Tatu
  7. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  8. Leiviskä Aada
  9. Luoto Leevi
  10. Mattila Eetu
  11. Mykkänen Ella
  12. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  13. Nyman Jimi
  14. Pylkkänen Eetu
  15. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  16. Sipola Aleksi
  17. Toppari Veeti
  18. Turpeinen Luukas

Päivärippikoulu

  1. Kanasaari Sakari
  2. (Henkilö on kieltänyt nimensä julkaisun netissä)
  3. Kiviniemi Joni
  4. Korppila Otto
  5. Kyröläinen Janika
  6. Luoto Tommi
  7. Pokka Lyydia
  8. Ronkainen Ville
  9. Väärälä Venny
  10. Wedman Riku